Červenec 2010

I am waiting.

29. července 2010 v 22:22 By me...
Ach ano. Já čekám, čekám na spoustu věcí... čekám na velký převrat v mým beztak nudnym životě. Čekam na správnou příležitost říct svoje. Čekam na tu pravou chvíli se prosadit a posadit tak včechny na již tak zotročilé zadky. Čekam, až přijde talent, díky ktrerému budu moct psát články, které budou lidi bavit, nutit k přemýšlení. Čekam, až mě lidi začnou brát vážně. A taky čekam, až vystojim frontu na rozum... protože nad chováním některejch lidí, mi zůstává rozum stát. Čekám na velikej vynález, co usnadní lidem život. Čekam až někdo vymyslí perpetum mobile, nebo vynález na ničení závisti, lží a pomluv. Čekám na toho pravého, na kluka snů. Čekám až mě někdo zkrotí. Neřikam, že se mi bude líbit být "Zkrocená Lady" - nebude, ale je to zajímavá myšlenka!
Jenže taky čekam, až mi narostou vlasy, přestanu růst, až se mi přestanou barvit oči a třepit vlasy xD...Svět je plnej čekání a front. Co když je svět čekárna na něco lepšího, smrt. Nikdo neví co je potom,... znam kluka co byl 30 vteřin na "onom světě" tvrdí, že viděl bílý světlo, a že si pro něj "něco" šlo. Co když je to pravda?...co když ne? Co když je život jen zahřívací kolo? Co když v posmrtnym životě se bude mluvit o něčem horším než o smrti? Co když po smrti nás čeká ještě jedna - duchovní smrt? Bude to bolet víc? Budem schopni to ustát? Asi ne, jestliže to nemáme přežít.
Abych se přiznala bojim se toho. Vždycky mě to napadbe, když přemýšlim o životě-smrti. Ale co když nám to pomůže? Co když....
To je ono, čím víc odpovědí tím víc otázek... nesnášim to... nesnášim tu nejistotu!Dnes cítím, že se mi bude dobře spát. Mám o čem přemýšlet. Vím co chci slyšet, ale to se neshoduje s realitou... jak že se tomu říká? Růžové brýle, nebo Šedý zákal?! No jo... jsem zas trochu vyvedená z míry... jsem jiná. Jsem víc dospělá. Cítím to!

I když ze mě chčije krev, nepřestávam se rvát.

25. července 2010 v 19:43 By me...
Já vůbec nevim...! Chcala ze mě krev, ale já nedokázala přestat si vybíjet zlost. No, mam odřenou a asi zlomenou ruku. A proč? Protože sem cholerik... zkuste přede mě postavit boxovací pytel... já se o něj zabiju. Měla jsem takovej vztek, že sem se m usela prostě vybít. Včera jsem boxovala, že mě to bavilo a zedřela sem si do krve kloub... dneska jsem šla z naštvanocti, a dala jsem si pšstí až mi z držky začala téct krev... a asi sem si zlomila malíček... přesto to bylo nejlepší za posledních pár dní.

Byla jsem u Sandry, v pátek jsem se vožrala jako kráva a v sobotu jsme šli znova, ale to jsem se tak nezbourala... ale byl tam on... T... Dokonalost nade vše. Sanmozřejmě... už pár dní se mi po něm stejskalo, ale celkem se mi dařilo na něj zapomenout. Teď...ho nemůžu za žádnou cemu dostat z hlavy...
Tý vole!!! Je to nefér! Jak jen to mam popsat? Já ho chci zase vidět! Ale jak toho mam docílit? Nevim. Zase zajdu na Hřiště, nebo k nervům... nebo tam nějak.
Dostanu ho z hlavy!! Jo... ale až pak... :D
Mam dneska návaly vzteku, jsem nepříjemná a zlá, jsem nezrkotná, ale jinak... nazkroceně otrávená.


Sem příšěrně otrávená... ale trochu mi to pomohlo, pouštim si tu Marilyna a jeho Personal Jesus, Beautiful people... If I was your vampire a tak dále... jsem mrtvá.

Těmhle chodim do hlavy!

19. července 2010 v 22:18 They...

Oni, kam se ráda chodim kouknout. Oni asi někteří nemají ani potuchy, že tam lezu a čmucham jim do soukromí... ale mě se u nich "v hlavě" líbí. Jsou zajímavý.
Mají dobré rady, nabo jsou kontroverzní, jsou mi podobní a nebo s nimi nemám nic spolučnýho i to mě na nich tak láká... postupem času jich snad přibude víc, ale co bys chtěl. Funguju pár dní.

Takže se nezlobte, že k Vám chodim. A klíďo mě přehlížejte. Moje citový úlevy, kometáře, názory, postoje a spousty jinejch pičusovin...
(Není to řazeno podle oblíbenosti, neoblíbenosti atd... prostě jen tak naslepo ;)
Paradox.

19. července 2010 v 21:42 | Nezkrozná Lady |  By me...
Heee! Minulej článek, jsem tu mluvila o mimino mánii a přitom si jdu ve středu pro prášky (ne pro brufen to jen pro ty kterým by to nešlo do hlavy). Je to paradox. Život je jeden velkej paradox. Velkej rozpor, nedorozumění... Ne. To je jen zase ta ospalá nálada.
...zrovna si tu kdákám ... "Proklínám, ty tvoje ústa proklííínááám. Tvoje oči ledovýýý... v srdci jen snít - sám a sám. Ať nikdy úsvit nespatříš.... na ústa mříííž oči oslepnoooou..." a tak. Já vim, když teď koukneš vejš uvidíš Marilyna Mansona, žravku a fetku. Jak mu řikaj ty slušný... já v něm vidim víc. Janek Ledecký nebyl nikdy můj "stajl" ale některý písničky... uhmmm! PARADOX.

To slovo se mi líbí... vystihuje mě. Není to jako "FAJN" "OUKEJ" "DOBRÝ" ... je to chaotický.
Víš co vyjadřuje, ale přesto musíš pochopit :) je to inteligentní slovo. Ano, vážně jsem si ho oblíbila.
Nevím,j ak je to možné, ale dneska jsem potkala další tři těhotný ženský. A namísto usměvu, jsem vyloudila jenom úšklebek. Žárlivost? to asi ne. Jen zarmoucení... tak moc jsem se od poslední noci změnila, až se nepoznávám! Přísahám, že jsem nikdy nechtěla bejt ta zodpovědně slušná. A já se tak cítím... padlo na mně břemeno - práce. Musim chodit brzy spát a musim chodit střízlivá. Kde jsou ty večery, kdy jsem se zlila každej víkend, nehlídala jsem se komu co řeknu. Ach ne...chovam se jako holka - ne jako normállní vesnická holka, co se nestydí, že jí z boty kouká sláma... ale jako holka, která za drobek na triku řve, jak malá! Napadá mě, jako pražačka... (Je to přirovnání, sama bydlim kousek od Prahy)...
Ne-e. Musim vyrazit na nějakej koncert. Fesťák. Vesnickou chlastačku... Musim "zajít zase domu" ...Asi jsem to přehnala... pořád jsem ta - RockovoMetalovoPunková a NEZKROTNÁ Lady... !!! Pořád jsem to já. Já a nikdo jinej... Já ta Nezkrotná, nespoutaná... jen trochu vyspělejší! ... tak nic. Dobrou... MUSIM spát. Zejtra jedna z povinností -> Práce.... a zodpovědnost!
Jen trošku štěstí.

19. července 2010 v 11:59 | Nezkrotná Lady |  By me...
...hm ;)
Dívali jste se včera? Je to taková ta romantická komedie o Štěstí a Smůle. Docela zajímavá, já se přiznám, že jsem jí viděla nejmíň po 5.
Docela mě to vede k zamyšlení co to to štěstí je. A proč se mi soustavně vyhejbá!? :D No, zas tak špatný to není... Bylo to zajímavé, jak tam znázorňovali to "štěstí" na vyhraných penězích. I když to tak trochu štěstí je, myslíml že tam byli důležitější věci! Co takhle třeba ten sexy kluk, kterej políbil Lidsny? Dyť ten měl přece smůlu, a kam ho přivedla! :) A ona měla štěstí, a taky jí to přivedlo k němu, To se prostě "mělo stát". Jo... uvědomuju si, že tu básim o vymyšlenym filmu, kterej se prostě nemá šanci stát skutečností... ale co kdyby to fakt fungovalo?! :D

Jo no... ani sem to sem nechtěla psát. Ale když jsem byla v sobotu s tátou na hřišti, pohádali jsme se tam kvůli tomu, že nechci mít nikdy dědi, a to on nemůže překousnout, že bych dál  " nepředávala gen" ... a z té hádky se mi pak zdál sen. Sen, že jsem těhotná. Líbil se mi... myslim, že jsem chtyla miminkovskou mánii. Závidím holkám, které jsou teď těhotné. I když pořád rozum vítězí. Ale ten pocit,... to kopání zevnitř do bříška, to šťouchání, musí být prýma. Ano... uvědomuju si, křeče, blití, bolesti, otoky, zkažená postava ... ale! Mít svoje malé MIMINKO!!! :D dobře, až mi bude 25! tak si pořídím, možná i adoptuju ;) to by bylo ... "JEN hodně ŠTĚSTÍ" !!! :D:D
STEJNĚ, JAK JSEM KVŮLI JEDNOMU SNU MOHLA TAK MOC ZMĚNIT MÉ ROZHODNUTÍ...? dOSPÍVÁM? ŽE SNIM O RODINĚ, DĚTECH VELKYM BARÁKU S MANŽELEM, PSI A KOČKY???? PAPOUŠKA!? :D

Jsem bláááázen... já vím!Eden... ://

18. července 2010 v 15:17 | Nezkrotná Lady |  By me...
Jo, já vím, v prvním článku jsem tu uveřejňovala, že mám ráda hokej a fotbal. A protože teď začala Gambrinus liga, žačla jsem se opět koukat. Trochu si řikam, poč jsem se rozhodla tento článek nazvat "EDEN" ... už vím. Protože ty svině Pražský nám ukradli náš Vršoviskej Ďolíček!!! Byl to náš stadion. Vršovický STADION. Bohemácký!
Když, jsem se dozvěděla, že první zápas hrajeme se Slávií v Edenu a že BOHEMKA je DOMÁCÍ! Myslela jsem, že mě klepne pepka! Děs!

Přišli jsme tam. Za lístek jsem nechali každý 200 (což je hodně, řekněte si, že každej tejden tam necháte dvě kilča jen za lístek!), všude byli "chlupatnýá" (policejní sbor) - bylo jich tam snad víc, než fandů! :D ... klobásy stáli za hovno, místo toho byl dole Mekáč. ŠACOVALI NÁS! (na to nejsem z Ďolíčku zvyklá. Tam se totiž fandům věří. Ale je fakt, že na tom edenu se to často hrotí! :D
A fotbál stál za prd! Až na první 2 minuty, kdy jsme Slávistům hnde vpálili góóóool! No fakt, ještě jsem si ani nesedla a už jsem řvala GÓL!!! ... ;) ale pak to Slávisti dorovnali... takže zápas skončil 1:1 ... nic moc, ale na to, že nám v polovině zápasu vyloučili Jirku Rychlíka a my tak museli zbytek zápasu odehrát v deseti, jsme si vedli dost dobře ;)
Seděli jsme hned za bránou, přd námi nikdo nebyl, a vybrali jsme si 4. řadu, já pak šla do první k trávníku fotit. Vyfotila jsem si všechny, ale hlavně Ráďu Sňozíka, kterého mám nejrdaši! Vlastně jsem se celkem bavila, táta si zanadával na HUBÁČKA a bylo. Skončil zápas, byla děkovačka a my mohli jít domu s pocitem, že jsme hráli lépe než  Slávie.No. Tak jsem si zas urovnala své sportovní myšlenky. Říkám! Byli jsme domácí a přesto jsme bod uhráli venku...
To je přece krásnej pocit ;) ... časem sem dodám fotky - vyfotila jsem se s klokanem (Bohemáský maskot) a byla sem VÁŽNĚ šťastná! ;)


Fajn.

14. července 2010 v 21:25
... mmm! Fajn je jedno z nejprotivnějších slov světa. Když řekneš "Fajn" rozumněj ti skoro všude. A přitom, když řeknu "Je mi fajn" nikdo mi nerozumí.
Teď je mi utahaně. Dneska brigáda 7 hodin, včera 8 hodin. Byla to makačka ... a zejtra tam mam bejt přd sedmou! Ach jo. Aspoň, že dneší klientka byla v pohodě. Taková lidská. Byla fajn.
I když jsem si dneska sáhla na dno. No, Oxana, jedna z těch ukrajinek co s nima makam, je taková jak psí čumák. Nemastná neslaná. Nevim, nepřipadá mi, že by měla nějaký city, nebo si je aspoň budovala. A když uklízíme Umí jen : Pomož mi! Podej! Udělej! Utři! Zameť! Chyť! Dodělej! Špatně! FAJN! A mě to už sere. Toho co sem udělala si nevšimne. Popřípadě mi to zkontroluje přesto, že to kontrolovali jiní! ... A to co jsem ještě nestihla mi nakáže, udělá mi v hlavě zmatek a já nevim kam skočit dřív! FAJN!!!
No, akorát si stahuju celou diskografii Marilyna Mansona. Já toho chlapa miluju. Je krásnej, má dobrý texty, je výbornej! Není jenom FAJN... Ty oči, vlasy, pleť, pusa, koncerty, oblečení, klipy, hudba, texty, melodie! PROSTĚ MŮJ KULÍŠEK! :D :D :DNo, tak jsem si tu zase pokecala... a závěr? Fakt nevim...Je mi fajn! jen vám sem dam jednu písničku od Marilyna... protože tu písničku miluju! Je nejlepší od něj, tím sem si jistá... tedy prozatím! :)
Babble, babble. Bitch, bitch. Rebel, rebel. Party, party. Sex, sex, sex and don't forget the violence. Blah, blah, blah got your lovey-dovey sad-and-lonely. Stick your STUPID SLOGAN in: Everybody sing along. :P


Nezkrotná Lady, tak to jsem já!

13. července 2010 v 23:54 | Nezkrotná |  By me...
Hej čaute. První článek. Historická událost, no ne? Čemu ho věnovat? Mě? Marilynovi Mansonovi, Stmívání, Harrymu Potterovi, Nudě, Citům, Náladě, Spravedlnosti, Lásce, Nenávisti, Kamarádům, Boji, Judu, Malování, Vodě, Blogu, Životu, Smrti, Peklu, Nebi, Smutku, Radosti, Veselí, Zradě, Vlezlosti, Kontroverznosti, Rodičům, Baráku, Psům, Kočkám, Přírodě, Větru, Lesům, Loukám, Dešti, Depresi, Času, Práci, Punku, Muzice, Fesťáku, o hřišti, fotbale nebo hokeji...?

Na to všechno bude čas... věřte že ano. Z tohohle blogu už se vypudit nenechám. Nedam tu adesu žádnému ze svých známých, kamarádů a ani okolnímu světu. Už jim nedám zámijnku mě odtud vypudit. Buduju si tu budoucnost, ohled do minulosti. Buduju tu sebe. A i kdyby náhodou kámoš nenarazil na můj minulej blog, založila bych si postupem času jiný. Na který nemá přístup má nejlepší kamarádka, Kája, Máňa ani Lukáš. Kluk, který pro mě moc znamená. Ani nikdo.  Mebudu muset mít podezření na rodiče, že mi blog zkoumají. Nebudu muset psát věci mezi řádky.
Jsem Nezkrotná. Nespoutaná. Neovlivněná. Zkažená. Nezotročená. Jsem sovje. Náladová. Vážná i bláznivá. Bojovná. Anarchistická. Jsem Antikrist. Miluju bouřku a vodu. Déšť i slunce. Pláž i sníh. Miluju sebe a taky se nenávidím. Miluju život a těšim se na smrt.


Miluju články, které nedávají smysl. Jsou bez obsahu. Ale přitom si u nich tolik popřemýšlím. Někdy i pobrečím. Někdy se zasměju. Přečtu si je po dvou letech a buď to si nadávám, nebo koukam co jsem to dokázala napsat.
Ahojte vaše Nezkrotná Lady.