Nezkrotná Lady, tak to jsem já!

13. července 2010 v 23:54 | Nezkrotná |  By me...
Hej čaute. První článek. Historická událost, no ne? Čemu ho věnovat? Mě? Marilynovi Mansonovi, Stmívání, Harrymu Potterovi, Nudě, Citům, Náladě, Spravedlnosti, Lásce, Nenávisti, Kamarádům, Boji, Judu, Malování, Vodě, Blogu, Životu, Smrti, Peklu, Nebi, Smutku, Radosti, Veselí, Zradě, Vlezlosti, Kontroverznosti, Rodičům, Baráku, Psům, Kočkám, Přírodě, Větru, Lesům, Loukám, Dešti, Depresi, Času, Práci, Punku, Muzice, Fesťáku, o hřišti, fotbale nebo hokeji...?

Na to všechno bude čas... věřte že ano. Z tohohle blogu už se vypudit nenechám. Nedam tu adesu žádnému ze svých známých, kamarádů a ani okolnímu světu. Už jim nedám zámijnku mě odtud vypudit. Buduju si tu budoucnost, ohled do minulosti. Buduju tu sebe. A i kdyby náhodou kámoš nenarazil na můj minulej blog, založila bych si postupem času jiný. Na který nemá přístup má nejlepší kamarádka, Kája, Máňa ani Lukáš. Kluk, který pro mě moc znamená. Ani nikdo.  Mebudu muset mít podezření na rodiče, že mi blog zkoumají. Nebudu muset psát věci mezi řádky.
Jsem Nezkrotná. Nespoutaná. Neovlivněná. Zkažená. Nezotročená. Jsem sovje. Náladová. Vážná i bláznivá. Bojovná. Anarchistická. Jsem Antikrist. Miluju bouřku a vodu. Déšť i slunce. Pláž i sníh. Miluju sebe a taky se nenávidím. Miluju život a těšim se na smrt.


Miluju články, které nedávají smysl. Jsou bez obsahu. Ale přitom si u nich tolik popřemýšlím. Někdy i pobrečím. Někdy se zasměju. Přečtu si je po dvou letech a buď to si nadávám, nebo koukam co jsem to dokázala napsat.
Ahojte vaše Nezkrotná Lady.
 

1 člověk ohodnotil tento článek.

Komentáře

1 BloodyNails BloodyNails | Web | 14. července 2010 v 22:09 | Reagovat

Tyhle články jsou nejlepší! A to jakože fakt! Jsem ráda že jsi mi napsala :D Aspoň budu vědět, kde tě mám hledat. Jinak ještě abych se vrátila k tomuhle typu článku, je úžasný jak si pod vším tím může člověk představit cokolov, dává to vlastně čtenáři tolik možností a vůbec ho to neomezuje :D Jsem ráda že lidi co takhle píšou nevymřeli :D

2 TheJmoto TheJmoto | Web | 15. července 2010 v 21:15 | Reagovat

,,Nejméně se bojí smrti ti, jejichž život má největší cenu." - tak to je dokonalé. Ale znamenalo by to, že můj život má velkou cenu (no dobře, někde v koutku mysli to asi vím =D )
Jo, nesmyslný články, to bývala moje parketa =D
Podle toho, co jsi o sobě napsala, mi tak trochu připomínají tvoje vlastnosti ty moje...

3 taroe taroe | Web | 12. srpna 2010 v 12:24 | Reagovat

Tenhle článek se mi vážně líbí. Líbí se mi styl tvého psaní, úderný, hluboký, nezkrotný. Že nedává smysl? A co smysl dává? Probouzí to ve mně takový podivný pocit, chuť něco změnit. Každý čtenář si to vyloží trochu jinak :) Sice je to trochu troufalé po přečtení jednoho článku, ale dovolím si říct, že máš spisovatelský talent. Možná je ještě skrytý v hloubce, ale je tam. 'With a live not your own, you're shallow, slowly dying.' Pěkně ;)

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama