Září 2010

No do hájeee!

7. září 2010 v 18:01
__proč já mam vždycky takový štěstí? (IRONIE) :D
Hele, je to mazec... další den ve škole. Tak nejdřív začnu těma lepšíma věcma, než je ta co tu mam jako perličku na konec! :) ... Jsem předsedkyní třídy..Né že bych o to stála, ale tak co, alespoň si to vyzkoušim :) Zítra mám nějakou schůzi a tak se musim připravit na nejhorší :-!
Naštěstí je se mnou předsedkyně, teda spíš místopředsedkyně Hanka :) fajn holka, vážně! Myslim, že jsem si jí velmi oblíbila :P A ji jí důvěřuju, tudíž jedině ona ví, co mám za "problém" a teda ještě vy to budete vědět. Až vám to sem teď napíšu, ale vy mě neznáte, teda většina, takže mi to nevadí! :P

No a teď k tomu somotnému problému. ... Ve škole se mi zalíbil kluk, už první den jsem tam na něj narazila, takže se mi líbí od začátku... ha takovej pěknej, můj styl... Prostě starší, černovlasej, číro (takový už trochu na stranách asi centimetrově zarostlý) a dlouhej ten pruh ve prostřed... prostě číro. Vysokej, v černym oblečení... prostě nádhernej! ... mmm ! A dneska jdem s holkama na oběd a koho nevidim? No jeho... to by nebyl ten problém, ale on seděl u PROFESORSKÝHO stolu!!! :D
No to byl gól... fakt, a teď jsem teda dostala takovej výbuch smíchu! :D :/ ... tak sem to teda řekla jen Hničce, a pak jsem se to snažila cestou domu nějak rozdejchat, to se mi ale nepodařilo, protože jsem narazila na Renatu a její kámošky, tak jsem jela s nima domů.
A tak teď si jdu přepsat Ruštinu a kouknout se na matiku, a vlastně i děják. Ach ne! Pak se rychle vysprchnu a jdu do hajan... Asi se utápět v tom, jak je úžasnej! :)Poslouchamt tu Černobílej svět, Studn, Sid Vicious, TO ... prostě moje momentálně nejoblíbenější písničky... a asi vám sem šoupno to "TO" ... jedna z nejoblíbenějších písniček od PLEXIS. Pak bych jsem (příště) chtěla napsat o tom Sidovi (Viciousovi) ... prostě jeden pankáč z Pistolí! :)TEXT!! :)


To si vždycky cestu najde...
To se umí usmívat...
To k vám na návštěvu zajde,
chce tě krví polejvat.

Zas v lidech se šašek vznáší,
hej koukej se k nám přidat.
To se před zrcadlem krášlí,
To si chce s dětma hrát.

To se za dobrem skrývá,
vnímáš rozesmátou tvář.
To se za úplňku dívá,
blázne na kolena je sraž.

To se zase vrátí,
To nás neopustí.
To nám život zkrátí,
svůj svět nám do hlav hustí.

Třicet let a To je tady,
v těle ozývá se hlad.
To se neotočí zády,
To nemá hlad To chce žrát.

Nikdy nesmíš zavřít oči,
nesmíš mít z Toho strach...

To se zase vrátí,
To nás neopustí.
To nám život zkrátí,
svůj svět nám do hlav hustí.

Chuť popisovat...

5. září 2010 v 17:39 | Nezkrotná |  By me...
Titulek článku je povinná položka. A co tam mam sakra napsat!? Já nevím, mám chuť popisovat...různé písničky, lidi, okolí, atmosféru... prostě na co si vzpomenu. Ale asi teď  přiblížim - popíšu nějakou písničku, protože jich mam teď plnou hlavu! Tak třba od skupiny Wajgl. ANTInazi.

Samozřejmě je to proti Nacistům a těmhle idiotům... chtěla jsem sem dát text. Ale nevím, jestli to není zbytečný!?... I když asi ano. Je to zbytečný! Dám vám sem jinou. Od Totálního nasazení - Černobílý svět. Dám sem i videjko i text... je to GENIÁLNÍ... tak teda text:


Jsme loutky bez nití,
já i všech patnáct druhů mých.
Bez smrti bez žití,
bloumáme tupě po polích...

Černá a bílá je -
osm kroků tam a osm sem.
Frontová linie,
na věky proti sobě jdem.

Stojí tu opodál,
náš domnělý to nepřítel.
I když jsem černý král,
nejsem svých figur velitel.

Vždy první na tahu,
jsem ten kdo bitvu rozpoutá.
Ač nemám odvahu,
bílý a nešťastný jsem král!

Černá a bílá je -
osm kroků tam a osm sem.
Frontová linie,
na věky proti sobě jdem.


Přestal jsem počítat,
kolikrát jsem padnul a zas vstal,
kolikrát dostal mat,
útočil nebo utíkal.


Jsme jenom figury,
ať král či pěšák bez jména,
a hraní na vojáky - 
je vaše lidská doména!!!

Černá a bílá je -
osm kroků tam a osm sem.
Frontová linie,
na věky proti sobě jdem.


No nemyslíte, že je to naprosto geniální text? Naprosto geniální písnička? Já si to fakt myslím!!! Totáči to děsně vystihly. O čem, že je ta písnička? Podle mě je to o tom, že jsme takové šachové figurky, se kterým "ti vyšší" hýbají. A je právě jedno, jestli jsi Černý král, nebo Bílá královna! Prostě to - BLOUMÁME TUPĚ PO POLÍCH, je naprosto perfektní!
A potom tam vidím ještě jeden smysl. V tom refrénu. NAVĚKY PROTI SOBĚ JDEM. -> to je taky jedna z věcí co si lidi neuvědomují. Co kdyby, "Černá" a "Bílá" byli kamarádi, a né nepřátelé. A i ostatní, co kdyby nebyl ten "RASISMUS" to je prostě podle mě vedlejší provokace téhle písničky, nevím, jak to je doopravdy, co tím chtěli víc říct, ale co kdyby Černá a Bílá nebyli proti sobě? Nevznikl by rasismus, nacismus, ani "pankáči" ... nevznikli by Sex pistols... i když to je taky na dlouho, ty se vzdouvali proti systému, ale i fašismu nacismu a proti těmhle sračkám...
Prostě by to bylo tak nějak jiný!!! :)


A tahle písnička je nejlepší na světě! Miluju jí! A nejkrásnější bylo, když se touto písničkou Totáči loučily na Valníku... Zatělo jenom - JSME LOUTKY BEZ NITÍíííí... a mě naběhla husí kůže :)

úúúááááá!!!

3. září 2010 v 15:39 | Nezkrotná |  By me...
Přežila jsem tři dny ve škole... kupodivu, tři pěkné dny ;) bude to znít divně, ode mě... ale já se tam v pondělí tak moc těšim!
Máme tam suprový lidi, vážně, třeba ten blonďák, to je úplný zlato, takovej Myšák :D prostě skvělí ... nebo Ten krásnej, co sedí v zádu ! :) wow, a je ještě mladší než já. I když vypadá tak na 17 - 18 let (!) A z holkama jsem se zkamarádila docela dost... tak třeba s Aničkou, nebo Luckou a Hankou a Andrejka je děsně milá :) Vážně se tam v pondělí těším! :)

Jinak k samotný výuce... na tu se taky těšim! :) budeme se učit psaní všema deseti a tak jsem zvědavá jak to bude vypadat...! Myslim,l že mě bude bavit ZEMĚPIS... bereme hospodářství, ale máme dva sešity. Jeden na normální zápisky a jeden je na to, že si určíme Zemi (v mém připadě Anglie) a budeme se o ní zajímat, celé dva roky. Psát o ní všechny aktuality, historii, počasí atd. prostě jak si budeme chtít vést sešit. Budeme koukat na tu Zemi našima očima :) to ej pěkný nápad... prý taková záchraná brzda :)
Ale matika, to bude mazec, dneska jsme se začali učit,.... a jako fakt hustý, ještě, že tuhle látku jsme se docela na základce učili a pamatuju si jí! MNOŽINY... jako Množina N - přirozená čísla, Z - celá čísla atd. a paní profesorka? Fakt z ní jde strach :P :D
...
no nic, jdu zkusit vyštrachat něco na tu Anglii! :)

Studna

1. září 2010 v 14:39 | Nezkrotná |  By me...
Zase se vyvaruji těm kecům o tom, jak mě mrzí, že jsem tu dlouho nebyla...i když mě to vážně mrzí.
Za těch pár týdnů, se dělo dost zajímavých věcí... tak třeba jsem byla na festivalu (punkovym) na Valníku ... Bylo to tam super. Vážně, bylo to na tři dny + čtvrtej jsme odjížděli. Vlastně jsem skoro nespala, za to mohly ty energy drinky. Nebo noční kalby, vyberte si co chcete ;)

...Velmi libový výběr kapel mi dopomhol k tomu, abych prohlásila, že toto byli nejlepší čtyři dny prázdnin! ... prázdniny rychle skončily a já mám za sebou první školní den. Teda jako na střední škole... bylo to fajn. :)
Máme děsně fajn třídní, víc jak třicet jí určo neni... a je výborná!  Máme tam docela pěkný kluky, vypadaj na pohodový lidi...sice nic moc, discanti, ae na druhou stranu jsem tam narazila na dalšího punkáčeee! :) taky jednoho 17tiletýho týpka... v prváku :)) celkem pěknej kluk ;)
Já vím, že to není kdovíjak dlouhej článek, ale budu pomalu končit a jdu si lehnout...bylo toho na mě dost, kort budíček v 05:30 chození po Praze atd.

Jen abych Vám vysvětlila proč se tenhle článke jmenuje STUDNA ---> je to jedna písnička od Dušana,...teda od jeho známé kapely APPLE JUICE. Je to nejnádhernější písnička co hráli na Valníku. A tak jí ted pořád sjíždim.

Nemůžu sehnat videjko tak vám sem dám alespoň nejkrásnější verše...

V srdci města byla studna s křišťálově čistou ...vodou,
Všichni pili jí i sám král a kancléř ohoouuu!


No, ale nejlepší je ta melodie jak se prolíná s textem, ten text je tak trochu pohádkovej, a prostě nejlepší!