Rebell... ♥

15. prosince 2010 v 19:48 | Nezkrotná |  By me...
..mam děsně rebelskou náladu.

Jejee.. a ani nejsem nešťastná, depresivní, nostalgická. Prostě je mi fajn. Docela. Samozřejmě, když si vzpomenu na to jeho dnešní "ahoj" vše na mě zase lehne. Ale.. taky si můžu vzpomenout na toho krásnýho (nejspíš třeťáka) kterýho jsem dneska zase potkala, a málem sem do něj narazila. Zas se na mě díval. Zas to byla náhoda. Zas sem se pousmála a měla lepší den. Fakt na něm něco bude.. mm.

Ale teď zas k tý rebelský náladě. Tak nějak se cítím jako dřív... tak nějak bezstarostně. Nepochybuji o tom, že je to jen dočasný a až budu ležet v posteli, že se to vrátí.. do tý doby si ale budu tupě culit do počítače, zatímco mi v uchu hrajou THE FIALKY a koukam na srandovní obrázky. No srandovní, krásné - lepší přívlastek. Tak třeba na takový malý kinder pankáčky :P ... jo, když jsme u toho. Rozhodla jsem se, že začnu rebelčit. Jo, někdo řekne - "nestačí ti vyholená hlava?" ... NEEEE, nestačí... chci do toho hodit barvu a znovu to oholit... možná rozšířit, to už nepude vidět, něco udělat s ofinou a zespodu hodit jeden dread. Jo, můj plán. Jdu napsat Anče, jestli má zetjra čas - protože JÁ SE S NIKYM A S NIČIM NESERU :D ... řikejte si co chcete, ale tohle je jedna z nejlepších vět. Kokosy na sněhu ;)
Hm.. proč teda nedat najevo, že sem anarchistka a holduju punku? .. Chtěla sem se toho zbavit, ale srdce si vyrvat nemůžu a mozek taky ne. Jinak řečeno - starou lásku z hlavy nevyženu a rozum podle kterýho jedu už 15 let taky ne. Takže, proč se do toho nevžít naplno? Seru vám na předpisy, který řikaj, že maj holky nosit dlouhý blonďatý valsy a bejt křehký. Ne. Budu holka s modročernoblonďatozrzavou hlavou. pocvkovaná a pokérovaná. A už vám seru na nějaký servítky tipu - "to bude dobrý"... jooo... a budu vyřvávat texty mejch oblíbenejch punkovejch písniček.. budu si připadat děsně drsně. Budu provokovat ty pokurvený nácky.. aaa :D ..  
Ne, samozřejmě se vlastně nic nezmení. Pořád sem to já.

Po dlouhý době se mi ozvalo pár lidí, a mam fakt dobrej pocit z nich. Pamatuju si, že to byli lidi, který sem v mládí považovala jako děsný pankáče. Byli starší a vypadali na to :D ... teď sem vyrostla, oni se se mnou začali bavit. Už mi nepřipadaj jako drsný pankáčí... ale jako skvělý kamarádi. Jo.... uhmm... ♥
 

1 člověk ohodnotil tento článek.

Komentáře

1 staci-rict staci-rict | 15. prosince 2010 v 19:52 | Reagovat

To sa mi páčí :)

2 Mandragorka Mandragorka | Web | 16. prosince 2010 v 20:25 | Reagovat

To je každýho věc, jak chce vypadat a když si tak budeš připadat, proč nemít hlavu třeba duhovou :). A upřímně řečeno punkáčů jsem se vždycky bála a asi i bát budu :D, ale já se tak trochu bojim každýho.
   Jinak k tomu koncertu, nemůžu s jistotou říci jestli se jednalo o punk (nekamenujte mě, ale já se v tom opravdu nevyznám :D). Tady máš odkaz na jednu z těch kapel (hrály tři, ale ty sem nikde nenašla) : http://bandzone.cz/esazlesa
Tahle skupina se mi asi líbila nejvíc :).

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama