Rovnováha?

16. prosince 2010 v 21:34 | Nezkrotná |  By me...
..proč nechceš tančit se mnou? Spadneš - oni tě hned zvednou, je to vážně skvělý je to vááážně - oukej, oukej. (The Fialky)
Jen pro punkem nepolíbený. Je to o pogu. Poslední dobou potkávám lidi, kteří o pogu nic nevědí. Kam to jen spějem? .. :D .. Jo, pogo je náš tanec. Nic pro dámičky.

Jinak, co vám budu povídat nemůžu se nadechnout. Sem jakoby v nějaký kleci, odkud se nejde dostat. Mam hrozitánský změny nálad. V jeden okamžik, mam pocit, že se nic nemůže pokazit, a pak přijde jedna minuta, která to všecko změní. Je to jenom posranej okamžik, posraná vzpomínka. Je to jak... jako když chvilku ztratíte kontrolu nad svým vnímáním a připustíte si jednu nepatrnou, malou vzpomínku na člověka, kterej byl (je) pro vás důležitej.. důležitej, jako málo lidí před nim. A ty myšlenky moc nepotlačí, když si tu pusitm Kryla. Kryl, je král. Nezaměnitelnej. Miluju ho, všichni by měli! ... No.. to sem se maličko, jen tak okraje, dotkla těch špatnejch vzpomínek. Když se mi to vymyká kontrole.
Pak je tu ale taky ta lepší nálada. Co vám budu povídat, je jí málo. ALE, přesto jsem dneska okusila i tuto "šťastnou" stránku posranýho života. No víte, včera jsem psala o tom krásnym třeťákovi, co se mi tak zalíbil. No dneska sem s nim poprvé mluvila .. a je to tak překrásná shoda náhod (Včera jsem na ni nadávala... ) Prostě sem šla o odpoledce ven, a byla jsem tam s takovejma pochybnejma lidma. A najednou k nim přišel a stál tam s náma.. Fajn. A pak se ti dva koksáci odporoučel odejít. A já tam s nim zůstala sama!! Ach, ani nevíte co se mi v tu chvíli honilo hlavou! .. "Co mu mám asi tak vykládat?!" "On je tak boží" "jsem krááva" "aaach" "jééé, ty oči" ... No, umíte si to představit.
A pak, najednou se mnou začal mluvit, o jedný školní akci, o fotbale... hlavně o fotbale. A jakože fotbal je moje vášeň, dost mi to téma sedlo. Nevypadala sem před nim jako trubka, co nemá co říct...Je to Sparťan, ae co, nikdo neni dokonalej :D ... No, všecko co sem vám popsala se stalo v pouhých deseti minutách. Víte co bylo nejkrásnější? .. Že vždycky když teda už dorazim do tý školy, tak se tam s každym roztrhnu. Jako, že každej jdem do jiný šatny, třídy.. a on? Čekal se mnou do zvonění před mojí třídou. Ach. A to jeho rozloučení, když už měla začít hodina. "Tak ZATIM" a k tomu ten dokonalej úsměv. Hmmm... :P ... ach ach ach. N další - poslední hodinu, sem šla a celá se třásla. V tu chvíli sem zapoměla na toho druhýho idiota co mi tak ničí život. Bylo to tak neuvěřitelný. Doufam, že zítra... o přestávce. O odpoledce. Že zas přijde... aaa.. ♥
A teď mě slečna Timide* uškrtí. Víš jak sem ti řikala, že miluju RONA? ... našla jsem nejkrásnější fotku na světě. Je nádhernej. A když si všimneš, co má na triku (myslim THE SEX PISTOLS) ... uhmm... Promiň, ale patří mě :P :D :-*

Ach jak já ho žerůů... :P
 

1 člověk ohodnotil tento článek.

Komentáře

1 staci-rict staci-rict | 16. prosince 2010 v 21:44 | Reagovat

Juuu :) ronald je úžasnej *.* a tenhle příspěvek je moc krásnej :)

2 TheJmoto TheJmoto | Web | 17. prosince 2010 v 13:26 | Reagovat

Kryl je dokonalý... vždycky, když ho poslouhcám, mrazí mě v zádech... tak úžasné, přímé...

3 Es. Es. | Web | 17. prosince 2010 v 14:30 | Reagovat

Kašli na tu špatnou stránku a věnuj se jen té dobré ;)) Doufám, že to s tím třeťákem bude mít pokračování :P Ale určitě jo :))

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama