..v procesu PŘESVĚDŠOVÁNÍ.

14. prosince 2010 v 20:30 | Nezkrotná |  By me...
Ano, přesvědšuju sama sebe, že ho k životu nepotřebuju. ŽE HO VŮBEC NEPOTŘEBUJU... že mi VŮBEC nebude vadit, když se vážně zbalí a vypadne. Áááááááááách.... !!

...chtěla bych napsat pekelně dlouhej článek o všem.
Alee.. nějak to nejde, jsem jaksi nemocná a tak mě odtud táta vyhání. Jak je to ponižující, když mi někdo řídí život. Vim, myslí to dobře.. ale jsem mladá a čas na chyby je právě teď! .. navíc, celej den jsem ležela v posteli a utápěla se ve vzpomínkách. Ne, už se o tom dál nechci bavit. Nebaví mě dál zatěžovat vás i sebe. A jak už jste mi poradili. Zapomenu na něj. Jo, jsou i jiní kluci. NEE.. zas se přihlásil. ZAS sem se zamyslela nad tim, jestli napíše. Zas sem to posrala.
Ale. Teď sem si zas řekla, že je mi ukradenej. háá.


Když tak přemejšlim.. ve škole máme kupu hezkejch kluků.. a k NĚMU mě vlastně už nic nepoutá. Samozřejmě, že sem se do něj nezbláznila, díky jeho dokonalýmu úsměvu, krásnejm očím a kvůli další kupě dokonalostech na jeho obličeji, těle... ne. Uchvátil mě svojí povahou, svým pochopením. Proto se na něj nedokážu zlobit. Proto se musim přinutit s nim nemluvit. I když si přeju ať napíše. Ale co potom, až odjede? Ne, zpět. Dělejte, že sem to nenapsala.. já budu dělat, že si to nečtete. Budu dělat, jako že sem ho nikdy nepoznala.
Ale zpět k tomu, že máme spoustu jinejch kluků. Tak nějak si řikam, že mi do oka nikdo jiný nepadl. Teda, myslim doopravdy.. ne na diskotéce kde sem v sobě měla (přiznejme si) dost velkou dávku alkoholu. Jo.. vlastně jeden, u kterýho se mi podlamujou kolena, jen se na něj podívam.. je tak krásnej a fakt je i chytrej. A má krásný oči. Když šel tuhle do třídy vylepovat nám nějakej plakát, střetli jsme se pohledem, a je fakt hezkej. Jo a pak když jsme šli po chodbě tak sem na něj po očku koukala, a tam sme se na sebe taky podívali. Lehlkej náznak úsměvu od něj, mi zlepšil náladu, sice ne na dlouho... ale bylo to krásný. Nevim proč, ale stejně mi to přijde jako blbá shoda náhod. (Ach jo :/ ) Jediné co mě na tom těší, je že ho budu minimálně do konce školního roku potkávat každej měsíc na studentský radě, a můžu k němu vznášet dotazy. Jistě, že se stydim.. ale promyslim to. Pak ho budu potkávat ve škole, stejně jako.. no to je fuk.
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 Timide* Timide* | Web | 14. prosince 2010 v 21:02 | Reagovat

A proč čekáš že ti on napíše? že ti to všechno spadne do klína?.. proč mu nenapíšeš ty??Já nevím jak si psala že si to posrala tak co si posrala??? jestli si mu třeba řekla že k němu něco cítíš nebo tak.. Tak mi řekni proč by jsi mu nemohla napsat?? aspoň uvidí že toho nelituješ že jsi mu něco řekla,nebo něco udělala.. Co víš třeba aj on neví jestli ti napsat...To je hrozně sporné ,ale žiješ jen jednou tak se za:
1:tak se odhodlej ty a nečekej ,že ti napíše on,protože to on asi neudělá
2:vyser se na něj a nečekej že ti napíše a něco takového bez toho aby jsi pro to něco udělala
3:Nech ho plavat...Je to asi těžké,když ti na něm hrozně zálež,ale přežiješ to za chvíli potkáš jiného

Toť můj názor...

2 Timide* Timide* | Web | 14. prosince 2010 v 21:12 | Reagovat

Doufám ,že mi to vysvětlíš.Víš i mě se stalo že jsem někoho fakt měla ráda(nemůžu říct že jsem ho milovala,protože to by byla lež)měla jsem ho ráda fakt moc,a dala bych za něj cokoliv a byla jsem do toho hrr a řekla jsem mu že ho mám fakt ráda a on mi řekl ,že taky ,ale jako kamarádku a že si to nechce pokazit, a já byla nalepená na FB furt a furt jsem čekala že napíše že mě má vlastně taky rád..A víš co vysrala jsem se na to.Nečekala ,ale napsala jsem mu sama pak... vyřešilo se to... Nebyli jsme spolu ,ale byli jsme alespoň nadále přáteli.. A věř že : Co není teď neznamená ,že nemůže být potom...Protože nikdy nevíš... a Na světě je kluk kam se podíváš... a na každou tam někde jeden čeká...

3 s-chanel s-chanel | Web | 15. prosince 2010 v 17:54 | Reagovat

být na mém místě na základce, těšíš se na střední mnohem víc ,)

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama